Twój koszyk jest pusty!

Atletico Madryt był legendą Chelsea

29/09/2017 0
Premier League w drugiej rundzie Ligi Mistrzów niepokonany, wygrywając 4 zwycięstwa i 1 wynik na poziomie, pierwsze dwie rundy wygranych procentów wynosi 80%, czyli prawie 12 sezonów od nowego. "Słońce" podkreślił, że z powodu sezonu w Lidze Mistrzów serii znakomitych występów, klub Premiership stał się siłą nie można zignorować.
 
W tej rundzie, Manchesterze United w Moskwie nad Armią Centralną, Chelsea w Wanda metropolitalnym zwycięstwem w polu golfowym nad Atletico, co udowodniło, że oba zespoły stały się silnym rywalem Mistrzów Ligi Mistrzów. Tottenham i Manchester City także pokonali swoich przeciwników, w grupie przed dwiema rundami, klub Premiership wygrał stroje piłkarskie aż 80%, tylko Liverpool wygrał dwa.
 
"Słońce" wskazał, że klub Premiership w tym sezonie wydajność z poprzednich kilku sezonów państwa w ostry kontrast. W zeszłym sezonie wygrana klubu Premiership wyniosła tylko 43,8%, a Tottenham nie był jednym z knock-outów, a Manchester City i Arsenal także wyeliminowano w ósmym finale. W ostatnich sezonach, z Barcelony, Real Madryt i Bayern Monachium z Bundesligi przebiły tanie koszulki piłkarskie mistrzostwo, a Atletico, Dortmund, Monaco i Juventus także znacząco się poprawiły, klub Premiership nie może osiągnąć tego samego poziomu.
 
Ale w tym sezonie klub Premiership wreszcie przywrócił siłę. Tottenham w pierwszej rundzie łatwo pokonał Dortmund, druga runda ponownie 3-0 zwycięstwo nad Grekami. Wydajność Manchester City jest również bardzo dobry, niebieski księżyc pierwszy okrągły 4 do 0 zwycięstwo nad Feyenoord, druga runda jest 2 do 0 zwycięstwo nad górnikami Donieck. Po zdobyciu Pucharu UEFA w zeszłym sezonie, Manchesterze United w tym sezonie, dwie Ligi Mistrzów miały od 3 do 0,4 do 1 zwycięstwa nad Basel, Armią Centralną. Chelsea w pierwszej rundzie 6-0 zwycięstwo nad Karabachem po 2: 1 zwycięstwie nad Atletico. Po tym, jak klub sprzęt piłkarski Premiership spotka się z ciężkim testem, ale najwybitniejsi europejscy potentaci z pewnością zauważyli, że powstanie klubu Premiership.