Twój koszyk jest pusty!

Bakayoko września do powrotu po kontuzji

13/07/2017 0
Premier League zalegającą rynku transferowym, Manchester United, Chelsea i Manchester City i innych gigantów zespołu do nowego sezonu tytułowego wyścigu Premier League w ostrą wyścigu zbrojeń, pochodzące tyran Everton Howard kontynuował również kupić w. Wei Mian mistrz Chelsea, ale teraz niektóre bóle głowy, Howard hit rywali Manchester United 90 milionów funtów zostanie pocięty Loukakou Hu, ale Conti jest obecnie numerem jeden cel na rynku transferowym - Monaco pomocnika Bakayoko, zgodnie z „The Sun” raporty, jest również prawdopodobne, aby do września oficjalnie rusza do walki stroje piłkarskie.
 
W pracy powiedział, że chociaż francuski pomocnik był bardzo blisko 35 milionów funtów cena Conti dołączył do drużyny, ale jego ostatni proces transferu został dotknięty przez operację kolana w poprzednim sezonie, można zranić do września więcej comeback. Nie tylko, że Bakayoko z Chelsea w sprawie negocjacji płacowych istnieją pewne różnice.
 
Chelsea nadzieja przez poniedziałek Bakayoko mogą udać się do Chin i Singapuru do udziału w kolejnej preseason, badania fizykalnego i formalnie podpisana przez zespół. Jednak jego uraz kolana jest nadal powodem do niepokoju, choć Bakayoko, stara się odzyskać. Gorzej, raz z powodzeniem połączone, Bakayoko prawdopodobnie zabraknie nowy sezon Chelsea, w pierwszych trzech meczach Premier League, odpowiednio, przeciwko Burnley, Tottenham i Everton. Sprzedam stroje piłkarskie chelsea, aby je wspierać.
 
Warto wspomnieć, że „The Sun” ujawnił również, że Manchester United Chelsea Lukaku po zdobycz, „Krzyże” Conti może powtarzać te same błędy, będzie również przekazać Bakayoko.