Twój koszyk jest pusty!

Barcelona wygrywa 5: 0 z Celta

12/01/2018 0
King Cup 1/8 finału Barcelona dom 5-0 zwycięstwo nad Celta, gra jest Alba w tym sezonie po raz pierwszy grać w King's Cup.
 
Konkurencja, Alba w dobrym stanie, w pierwszych 13 minutach gry, 15 minut zostało wysłanych asyst, a oba są wspomagane przez Messiego, aby podziękować Albie za swoje "ciasto", Messi także asystuje Alba wkrótce Aby ukończyć ten cel, dwie osoby w ciągu 15 minut, aby stworzyć 3-kulkową "ciepłą" scenę po grze, zostały sklep piłkarski wyśmiewane przez wielu użytkowników.
 
Co ciekawe, Alba w tym sezonie La Liga League zagrała w sumie 6 asyst, z których pięć pomaga Messi, a 10 września w Barcelonie u siebie z Barceloną, Arba przyczyniła się także do dwóch asyst. Napastnik Argentyny, tylko 2 grudnia Barcelona przeciwko Celcie, Alba pomaga Suarezowi przełamać drzwi, plus dwie asysty w tej grze, hiszpański obrońca w tym stroje piłkarskie dla dzieci sezonie, prawie 90% jego asyst oddanych Messiemu Można powiedzieć, że Messi jest kolejnym dobrym przyjacielem.
 
Jak wszyscy wiemy, Alves grał w Barcelonie, często wystawiał chodnik, a potem asystował Messiemu w robieniu dobrego show, ale w 2016 Brazylijczycy ogłosili dodanie Juventusu, Messi również stracił dobrego pomocnika, a Alba w tym sezonie, świetnie Graj, więc Messi ma dobrego pomocnika.