Twój koszyk jest pusty!

Chaaraoui wybrany Champions League Gracz Tygodnia

04/11/2017 0
UEFA oficjalnie ogłosiła w Rzymie napastnik El - Shala Wei został wybrany jako najlepszy gracz w Lidze Mistrzów w tym tygodniu, w meczu z Chelsea, Shala Wei ma fenomenalne osiągi, ukończył pierwszy sklep piłkarski w Lidze Mistrzów nawiasów osobistej kariery.
 
Gra przed otwarciem Chelsea, Chaaraoui zadedykować wspaniałą wydajność w ciągu pierwszych 38 sekund, Shala Wei otrzymane po Dzeko czele bramki asysty dystansu zza pola karnego, aby pomóc Roma przełamał impas w tej dziedzinie. Celem jest nie tylko genialny, ale Rzym jest najszybszy gol w historii Ligi Mistrzów.
 
Następnie, po otrzymaniu podania Golan zadowolony, że Brytyjczycy w obliczu obrony wieży, Shala Wei i lob przełamać przed metą strzelił dwa razy, aby pomóc pokonać Chelsea Roma 3-0 w klęsce po mistrzów Premier League, grupa rankingu Giallorossi przyszedł pierwszy, wyprzedzając Atletico sprzęt piłkarski trzecich pięciu punktów, kwalifikacjach sytuacja jest bardzo dobra.
 
Jednocześnie, on także zakończono pierwszy Shala Wei zdobył dwa razy w karierze Ligi Mistrzów, z doskonałą grę, on również z powodzeniem wybrany najlepszym graczem obecnej rundy Ligi Mistrzów. W tym wyborze, Shala Wei jest także bardzo duża zaleta, zdobył 60 procent głosów wentylatora o nazwie przednim Pa, jest to dobra zachęta.