Twój koszyk jest pusty!

Czerwone Diabły mają dwóch graczy kontuzjowanych

11/05/2017 0
Manchester United trener Jose Mourinho powiedział, grając 17 gier w ciągu siedmiu tygodni jest „niemożliwe” zadanie, a Czerwone Diabły mają dwóch graczy zostało rannych w poprzednim sezonie złomowane, że Ashley - Młoda i Fosso - drzwi Sa.
 
Angielskiej Premier League ostatni weekend odpierając Arsenał Mourinho obrót wielu graczy, a nawet przyjść w taki debiutanckim rezerwa Tuanzebei, strategicznym celem jest wyraźnie na Pucharze Europy, a Mourinho powiedział oprzeć się na istniejących 16 osób, dwie pełne linie pod uwagę, jest niemożliwe. „Sytuacja jest bardzo prosta, siedem tygodni przed 16 graczy grających 17 gier, co jest niemożliwe.” Mussina powiedział stroje piłkarskie.
 
„To nie jest hazard, ale raczej prosta decyzja, decyzja oparta na zdrowym rozsądku, siedem tygodni w 17 gier w kwietniu i maju, po 16 graczy jest całkowicie niemożliwe.”
 
„Straciliśmy dużo graczy, raz stracił cztery jeden tydzień, krajowy zespół stracił Smolin i Jones, dla Anderlecht przegrał Rojo i Ibrahimovic. Po tym, że straciliśmy coś dobrego ławki, kiedy straciliśmy tylu ludzi, siedem tygodni do gry 17 gry jest niemożliwe. "
 
„Zobaczymy się jutro, jeśli możemy to zrobić (cut) w każdym przypadku, zapłaciliśmy wszystko, co mogą, aby zapłacić, nie mamy żalu.”
 
„Dążymy dotarł do finału Pucharu Europy, klub może compete've nigdy musiał dostać trofeum, co jest ważne, jest taka sama dla tych graczy, przeżyliśmy wiele sukcesów w wojnie w Europie gracze. Myślę, że Rooney, karta Rick, Ashley - Młodzi gracze są Anglia w klubie przez długi czas, wojna w Europie wziął puchar, a Mata, ale większość z nich nie wygrał przed jutro postaramy się udowodnić cały sezon robiliśmy to. w Lidze Europejskiej jest ciężka praca do pierwszych 14 gier, i starać się awansować do finału tanie koszulki piłkarskie. "
 
Mówiąc o Celta głównej gry, Mike Mussina zwany Old Trafford fanów stworzyć ciepłą atmosferę. „Mam nadzieję, że to zwycięstwo na Old Trafford chce, bo gdy chcesz Old Trafford, wygramy.”
 
„Między gry i turnieje widzę różnicę, atmosfera na Old Trafford nie jest zrównoważony. Chelsea od pierwszej minuty do ostatniej chwili, wszyscy chcą walczyć, a Anderlecht gra nie jest wystarczająco ciepło. "
 
„Ale jeśli nie możemy osiągnął Ligę Mistrzów, to dlatego, że nie są wystarczająco dobre, musimy skupić się na własnej pozycji, ale na jutro i staramy się wygrać, nikt nie jest bardziej zmotywowany niż ja.”
 
Mourinho potwierdził również, że Ashley - Młoda i Mensah została wyciągnięta z konkurencją w tym sezonie przeciwko Manchesterowi United, jest to sytuacja gorsza.