Twój koszyk jest pusty!

Downer Ruma planuje w przyszłym roku do Realu Madryt

29/06/2017 0
Z Włochy U21 Mistrzostwa Europy w Hiszpanii został wyeliminowany, gracze wrócili do Włoch, Milan Downer Ruma mógł wreszcie usiąść i porozmawiać z emisją odnowienia własnych.
 
Przed serią burzy pozwolić mu na obraz sercach fanów Milan był zły do ​​skrajności, problem pozostał nierozwiązany kontrakt, czy on lub Milan jest zdenerwowany. Środek Layiaola wpisów oświadczeniu po krajowej pracy zespołowej, a Milan podejmie Tanner postanowił Ruma przyszłość. Według doniesień Sky Sport Italia, Donald Ruma i Milan będzie rozmów o stroje piłkarskie przedłużeniu umów na spotkaniu w czwartek lub piątek.
 
Czekać na odpowiedź Downer Ruma, Mediolan bramkarz zatrzymał wszystkie plany wprowadzenia, ale według hiszpańskiej stacji radiowej wiadomości Kobe, Donald Ruma nadal zamierza Realu Madryt.
 
Kobe Radio wskazał, plan Tanner Ruma było opuścić Bernabeu w lecie 2018 roku. On odnowić z Mediolanu tego lata, ale ma nadzieję, że dodatek w klauzuli wypowiedzenia umowy. Włoskie media poinformował o przed zakończeniem między Mediolanem a Layiaola złota względem sprzeciwu Milan chce ustalić opłatę za zakończenie połączenia w wysokości 100 milionów euro, podczas gdy Layiaola obawiając się, że utrudniałoby Donald Ruma włączane do innych zespołów,stroje piłkarskie polska nie skłonny do poddania złoto ustawiony zbyt wysoko. Stacja Kobe powiedział również, że umowa Tanner Ruma z Mediolanu, on nadal będzie się zmniejszyć wymagania poddania się, a latem przyszłego roku, Real Madryt będzie się pieniędzy i wziął go na Bernabeu.