Twój koszyk jest pusty!

Juventus walczy ponownie

25/08/2017 0
Ogłoszono sezon 2017/18 sezonu Ligi Mistrzów grupa loterii. Wielu starych przeciwników spotyka się, jak Juventus, Real Madryt Doric, Liverpool Sevilla itd.
 
Real Madryt i Doric w ostatnich latach kontynuowali w Lidze Mistrzów: dwie strony w zeszłym sezonie w meczu grupowym, dwie rundy są 2-2 remisy zakończone, bardziej szczególne Real Madryt presji, pierwsza grupa zakwalifikować. Sezon 2013/14 1/4 finału, Rezydencja Real Madryt 3: 0 zwycięstwo nad specjalnym, Hornet bout domu z powrotem do 2-0, Galaxy 3-2 emocji promocji. Sezon 2012/13, Real Madryt Dort w sumie cztery gry, grupa etap drugi, Real Madryt domu 2-2, dalej 1-2, półfinały, bardziej specjalne zwycięstwo 4: 1 w domu Real Madryt, druga runda Real Madryt domu 2-0 Duo Te, Galaxy okrętów wojennych 3-4 brakowało finału.
 
Juventus i Barcelona również spotkały się w zeszłym sezonie, w dwóch fazach, kiedy finały Ligi Mistrzów 1: 4 Sike, Juventus 3: 0 zwycięstwo w Barcelonie, druga runda 0: 0, końcowy wynik Bianconeri 3: 0. Teraz Barcelona zaczęła mieć zemstę, ale oni naprawdę potrafią zemstę?
 
Pomimo, że Manchester United podpisał dobrą decyzję, ale także spotkał się z wrogiem, sezon 2011/12 w fazie grupowej Ligi Mistrzów, Red Devils jest grupą z Benfiką i Basel, końcowy wynik to grupa Benfica po raz pierwszy, druga grupa Bazylego, trzeci Manchester United stroje piłkarskie Mogą grać tylko w Pucharze Europy, a zwłaszcza w rundzie finałowej, Manchester United wygrać z Basel może kwalifikować sprawę, a nawet stracił piłkę. Dzisiaj, Manchester United po raz kolejny spotkał się w fazie grupowej Benfica i Basel.
 
Liverpool i Sevilla to także para wrogów, finał Pucharu UEFA w sezonie 2015/12, który wygra ten tytuł i zdobędzie kwalifikacje do Ligi Mistrzów, prowadził Liverpool 1: 0, 1-3 tragicznie odwrócił się, Sevilla Azji do ukończenia Pucharu Europy trzy kolejne albert. Po meczu, w grze w niektórych kary, więc Liverpool fanów zębów, ponieważ Armia Czerwona miała okazję wygrać stroje piłkarskie polska. Spotkanie, Liverpool może zakończyć ten stos urazy?
 
Chelsea i Atletico, można uznać za parę wrogów, półrocze półrocze Champions League w sezonie 2013/14, Chelsea wygrała 0: 0 z Atletico Madryt, druga runda pokonania domu 1-3, przegapiła finał. Latem 2014 roku Chelsea i Dorota trzej gracze to Kurutua, Costa i Felipe, a teraz przerwy w Costa i Chelsea, a po prostu chcą wrócić do Atletico stroje piłkarskie dla dzieci, dialog z dwoma stronami i dodać kilka Czynniki pozasądowe.