Twój koszyk jest pusty!

Matic do nowego sezonu pełen nadziei

10/08/2017 0
W erze Fergusona, Manchester United nigdy nie stracił Premiership trójce, ale ponieważ Sir Alex Ferguson na emeryturze, Manchester United Premier League ostatnie cztery sezony rankingu 7th, 4, 5 i 6. Ostatni sezon, Mourinho poprowadził Czerwone Diabły choć zdobył Tarczę Wspólnoty, Puchar Ligi i mistrzów europejskich, ale Jose Mourinho i jego gracze wiedzą, że Czerwone Diabły muszą pochodzić z lepszych wyników w lidze.
 
Był w sezonie 2014/15, aby pomóc Chelsea zdobyć tytuł w Premier League jako pomocnik Matic powiedział, że był pełen wiary w nowym sezonie Manchester United: „Mamy teraz dobry odpoczynek, ponieważ będziemy zapoczątkować ważny niedzielę mecz przeciwko West Ham, to był początek Premier League, dla nas bardzo ważne, ponieważ wszyscy wiemy, że Premier League jest naszym głównym celem, sezon jest bardzo długi, istnieje wiele gier, ale oczekują od nas grać dobrze. "
 
Chociaż po przystąpieniu Manchester United zagrał tylko 45 minut rozgrzewka mecz, ale w Superpucharze Europy, Matic grał cały mecz, serbska gwiazda powiedział po meczu: „Myślę, że musimy dołożyć wszelkich starań, aby nie stracić jesteśmy przeciwko bardzo dobrej drużynie, z dużym doświadczeniem, wiedzą, jak grać w tę grę, nie jesteśmy szczęśliwi do stracenia, ale nie mamy zastrzeżeń. mamy szansę związać gry rush Forda miał dobrą okazję, ale nie w, byliśmy trochę pecha, ale taki jest futbol. "