Twój koszyk jest pusty!

Neapol rysuje następny znak

12/12/2017 0
Europa League Knockout remis, silny dialog jest najbardziej ciężki Neapol przeciwko Red Bull Lipsk, w chwili obecnej, Napoli drugie miejsce w Serie A, Bundesliga i zespół Lipsku również drugie miejsce. Ponadto Juventus spotkał silnego przeciwnika w Lidze Mistrzów Tottenham. Inter Mediolan bez wojny w Europie misji, dwa tytułowe rywale spotkać wrogów w kubku, który sprzyja Inter Mediolan stroje piłkarskie Serie A tytuł wyścigu. Oczywiście, Neapol jest słaby w Europie, cierpiał w Lipsku i być może zmusił ich do zwyczajowego poddawania się.
 
Serie A w tym sezonie, Juventus nie jest już Yiqijuechen, Napoli i Inter Mediolan wykazały doskonałą dynamikę, Niepokonany początek Nerazzurri do 16, jest obecnie pierwsze miejsce w Serie A. Natomiast Napoli Serie A tytuł wyścigu tego sezonu, jest uważana za faworytów, w chwili obecnej, Neapol, zajęła drugie miejsce w lidze, również prowadząc Bianconeri punktu.
 
Teraz, Juventus i Napoli w wojnie w Europie, które doświadczyły silnego wroga, przeciwnicy Juve są Tottenham, Champions League w tym sezonie Spurs pokonał Real Madryt w fazie grupowej kwalifikacji, Juventus chce Spurs wyeliminowane, to nie jest rzeczą łatwą . Ponadto, rywale z Neapolu rywalizują z Red Bull Leipzig, który zajmuje drugie miejsce w Bundeslidze, chce się zakwalifikować, co nie jest łatwe.
 
Napoli i Juventus obliczu silnego wroga, który jest korzystny dla Interu Mediolan w tym sezonie Inter Mediolan ma wojny w Europie misji, co sprzyja ich naciskiem na arenie krajowej. Teraz Inter Mediolan chce zobaczyć sytuację, jeśli Juventus i Napoli chce dokonać zmian w wojnie w Europie, liga wiąże się rozpraszać.
 
Oczywiście, wojna w Europie w realizacji Neapolu był biedny ten sezon, aż do Neapolu grze passę w lidze, ale w Lidze Mistrzów, Napoli nie udało się zakwalifikować. W rzeczywistości, Neapol zawsze uważany Ligę jako główne pole bitwy, teraz mieszał Pucharu Europy, chcemy wygrać, ale także grać kilka rund play-off, nie wyklucza z góry zrezygnować Neapol tanie koszulki piłkarskie.
 
Ponadto, Neapol niedawno rundy konkursu wykazują oznaki słabości, pięć gier, dostali tylko dwa zwycięstwa, a pozostałe trzy gry są remis. Napoli chce krajowych tytułów, a następnie zrezygnować z Pucharu Europy to mądry wybór.