Twój koszyk jest pusty!

Pique sobie opaskę kapitańską

08/06/2017 0
W Hiszpanii 2-2 remis z rozgrzewki meczu Kolumbii, Pique położono na kapitana zespołu opaskę jednak oklaski od fanów wciąż otrzymał znacznie mniej niż gwizdów. Po meczu dziennikarze zapytał po raz kolejny został wygwizdany na ten temat, Pique bezpośrednio zagrzmiał w wywiadzie strefy mieszanej sklep piłkarski.
 
Po meczu Pique powiedział dziennikarzom w wywiadzie strefy mieszanej: „Dlaczego jesteś tak zaniepokojony tym, dlaczego nie można mówić o nim półtora roku od piłki nożnej, został uwikłany w tej kwestii, jest to, że niech to będzie jakiś problem? początkowo ludzie nie mają do mnie kochanie, ale zaczął robić badań, zapytać, czy Pique powinien być wygwizdany sprzęt piłkarski. "
 
„Wydaje się wam, że fani boo mnie, bo wspieranie niepodległości Katalonii? Nigdy nie powiedziałem, że wspieranie wzrostu w spokoju.” Oczywiście, dla takich problemów, Pique wyglądał bardzo nieszczęśliwy.
 
„Jestem podekscytowany, aby grać w reprezentacji, staram się codziennie, aby to udowodnić. Może służyć jako kapitan drużyny narodowej, jestem bardzo dumny.” Pique wyrażone.