Twój koszyk jest pusty!

Pique wrócił po kontuzji, uczestniczyć w szkoleniu drużyny

18/05/2017 0
W ten weekend, Barcelona zapoczątkuje finału konkursu La Liga z Ewald, jedynym Barca wygra następną grę prowadzić Real Madryt, aby zachować nadzieję. Obecna walka z tytułu Real Madryt, Barcelona zapoczątkowała również dobrą nowiną, i to jest trzon zespołu defensywny lub Pique powróci po kontuzji w meczu z Ewald stroje piłkarskie barcelona.
 
Przed meczem z Las Palmas, Pique jako infekcja wirusem prowadzi do wymiotów i bólu brzucha, a zatem hospitalizowany. W Hiszpanii, w niedzielę rano, Pique rozładowaniu fotografowane przez media, był ciągle zmęczona twarz, jego brwi. Po uwolnieniu, Pique stał się domem dla zaakceptować leczenie uzdrawiające. „Codzienna prasa Sport”, powiedział przed hospitalizacją, Pique był nieobecny aż do tygodniowego treningu.
 
Najnowsze wiadomości zachodnie media show, Pique udział zespołu trening w środę, co oznacza, że ​​został odzyskany. „Codzienna prasa Sport” powiedział Pique może odegrać La Liga gra przeciwko Ewald owinąć stroje piłkarskie.
 
W Barca, oprócz Pique, Javier Mascherano i obrońca Mathieu nich jest rannych nie mogą być odtwarzane, Barca Titi Umm pozostały z nich jest dostępne, a nawet przyszedł w ostatniej rundzie zespół ligi B Ma długi nastolatek grał awaryjne. I powrót do Barcelony Pique obrony Shorthanded jest niewątpliwie dobrą wiadomością.
 
Jednak zachodnie media powiedział również, że Enrique prawdopodobnie nie chcąc ryzykować Pique grał w meczu z Ewald, będzie obserwować te dni, zdecydować, czy wysłać Pique grał.