Twój koszyk jest pusty!

Real Madryt powinien opuścić J Lo

27/04/2017 0
Wiele osób będzie wydajność J Lo w tym sezonie jako „awarii”, ale użył doskonałe dane obala tę tezę. Od momentu dołączenia Real Madryt, J Lo zaangażowany w zespole jest 53 bramek, z czego 26 goli, asystuje 27 razy, więcej niż jakikolwiek letniego pomocnika. W tym sezonie, J Lo strój piłkarski dziewięć goli we wszystkich rozgrywkach, 12 asyst, hiszpański pomocnik jest bezpośrednio zaangażowanych w większości celów. W La Liga zdobył 6 bramek, 6 asyst. J Lo niedawno stan jest bardzo dobry, krajowy Derby pomógł Realowi Madryt związać grę, ale w ostatniej chwili cel Messi niech wysiłki J Lo nie przekładają się na wyniki.
 
Chociaż dane są dobre, ale J Lo wydaje się coraz bardziej niepewnej przyszłości w Realu Madryt. Wiele osób uważa, powinien udać się do innego klubu, media, istnieje wiele J Lo przeniesie plotki odejść, ale jego żona powiedziała, J Lo w Realu Madryt poczucia szczęścia, mam nadzieję pozostać w Realu Madryt stroje piłkarskie real madrid.
 
Na obchody wskazał mózgu tworzyć własne po dwa mecze drużyny, J Lo powiedział, że to chcesz zadedykować gola dla swojej córki, „Moim celem jest dedykowany do ostatnich trzech bramek córki mają jest on dedykowany dla niej. "
 
Po meczu „Marca” chwalił, J Lo-forma, Asensio wybuchowi i zakłady Zidane stroje piłkarskie na Isco, ani stracić chęć do podejmowania J Lo udziałem. Real Madryt zagrał 10 razy i czasu gry nie są wystarczające, ale intensywność ataków i jego zdolność do stworzenia zagrożenia nie zmniejszona. W „Aspen” wskazał również, że kolumbijska gwiazda wszechstronny i wydajny, że przyczynił się dziewięć goli, 12 asyst, jest jednym z najbardziej płodnych pomocnika La Liga, jego czas odtwarzania może być więcej, może być mniej, ale sprawa jak gracze, jest on decydującą rolę w tej dziedzinie ma bezbłędne wykonanie, która jest bezcenna. W polu co 1 minutę, tak że nie można ufać jego przyczynę Zidane się trochę. Czy klub nie została odnowiona i Isco, Real Madryt powinien opuścić J Lo.