Twój koszyk jest pusty!

Ryan Giggs jest popularnym kandydatem na selekcjonera Walii

21/11/2017 0
Puchar Europy półfinały zespół Walia brakowało World Cup 2018 w Rosji, były trener zrezygnował Coleman, Walia szuka nowego trenera. Stoke City szef, były trener Walii Mark - Hughes powiedział, że popiera Ryan Giggs przejął walijskiego zespołu.
Od 1999 do 2004 roku, zaczynając karierę trenerską w Hughes został trenerem Walii, kiedy Ryan Giggs był jego znajomość graczy. Hughes jest obecnie wysoce zalecane Giggs :. „Myślę, że kandydaci autokary Ryan Giggs Walia będą popularne, byłby to dobry wybór, to bym go z całego serca polecam” Giggs gra kariery grał 64 razy Walii, po przejściu na stroje piłkarskie emeryturę pełnił funkcję tymczasowego trenera Manchesteru United, Van Gaal przejął zanim poprowadził Manchester United zagrał 4 mecze 2 wygrane i 1 rekord strat.
 
Obecnie, West Brom schorowany, niepotwierdzone poziom WBA z Bridgestone zamierza zastąpić Ryan Giggs. W przeciwieństwie do tego, Walijski trener niż trener West Brom, bardziej atrakcyjne dla Giggsa. Hughes powiedział: „Z mojego doświadczenia wczesnego trenował Walia zobaczyć, szczerze mówiąc: nie ma środowisko piłki nożnej nie jest idealne, ale jako młody trener, ja trenował Wales znaleźć sens coaching, dla mnie jest to dobry proces uczenia się tanie koszulki piłkarskie. i doświadczyć procesu, to jest bardzo cenne. "
 
Poinformowano, że Walia ma wstępnie przystojny trzech kandydatów Henry, Ryan Giggs i Bellamy, po nieobecności trwającej 2018 World Cup, zadanie biuro trener jest, aby ocenić Walia osiągnęła 2020 Pucharu Europy, a osiągnięty w tym turnieju dobre stopnie. Walia zrzucić kuszące, oczywiście, jest wielkim wyzwaniem, nie wiem, czy Ryan Giggs rozpocznie się od trenera Red Dragon, oficjalnego otwarcia karierę trenerską.