Twój koszyk jest pusty!

Rzeczywistych starych nie pożałujesz łączenia Real Madryt

23/03/2017 0
W ciągu ostatnich kilku sezonów, Real Madryt transfery nazywa Highlights Galacticos siłę ławki jest najsilniejszym roszczenia do całej Europy, ale istnieje kilka uderzeń udało transakcji, tak jak w 2013 roku dołączył do Erie Yala Mendy, teraz został ponownie Real Sociedad z powrotem do gry. tanie koszulki piłkarskie, teraz przyjdzie, aby go zamówić.
 
Od momentu przystąpienia w 2013 roku z Real Sociedad Real Madryt, Erie Yarra Mendy nie na Real Madryt, aby pokazać swój poprzedni poziom, niektóre komentatora piłkarskiego tej analizy może Real Club Madryt Erie Yala Mendy jest zaniepokojony zbyt duże, że nie może sobie pozwolić. Erie Yarra Mendy wskazuje przeciwnego zdania. Wspierać je kupić teraz sklep piłkarski.
 
Powiedział: "Real Madryt Dla mnie, to nie był to duży zespół myślę, nie może znieść, brakowało mi odwagi, ale nie żałuję tego kontraktu to jest moja kariera to duży krok, byłem tam. istnieje wiele wspaniałych wspomnień. "
 
"Wolę lepsze rzeczy, ale zdarzyło się, że nie musimy zawsze myśli, najważniejszą rzeczą jest to, że teraz cieszyć się w piłkę nożną, a ja z trudem w Realu Madryt." Istnieją stroje piłkarskie dla dzieci na naszej stronie, kliknij menu Widok.
 
Na swojej karierze Real Madryt, Erie Yarra Mendy powiedział: "Wiele osób omawianie coś, że kawałki byków, która występuje w wolnym czasie, ale nic się nie stało."