Twój koszyk jest pusty!

stroje piłkarskie chelsea

22/06/2017 0
Conti wydalenie SMS Diego - Costa, który prawie na pewno dać cierń napastnik Lan cze karierę, przystanek. Dziś kierownictwo Chelsea wreszcie podejmowanie działań, a kupujący zaczęli otwarcie negocjacji transferowych Costa.
 
„Zwierciadło”, powiedział Chelsea już się rozpoczął i Atletico rozpoczęła aspekty Diego - negocjacje transferowe Costy, Chelsea CEO Marina - Glasgow Od Fusi Kaja jest głównym negocjatorem w imieniu Lan cze aspektów jej Diego - Costy cena wynosi 50 milionów funtów.
 
Jednak Atletico Costa aspekty nie chce zapłacić tyle za opłatą transferu, „Zwierciadło”, powiedział Atletico uwadze Costa ofercie tylko 26 milionów funtów. Nie ma wątpliwości, że Atletico można targować się z „Henli” do opisania. Atletico wyraźnie skierowany jest, Costa wcześniej ujawnione Conti wydalić mu rzeczy, które sprawia, że ​​niezwykle pasywny Lan czerwca w sprzedaży Costa. Wcześniej przepowiedział brytyjskie media, że ​​Chelsea będzie Diego - Costa dotyczące strat przesyłu. Zakup stroje piłkarskie chelsea, aby je wspierać.
 
Tylko w tym tygodniu, brytyjskie media potwierdziły, że Chelsea postanowiła wykorzystać na wysokim szczeblu pensja 9,6 miliona funtów, nową umowę na okres czterech lat, aby odnowić Conti. Włoski trener jest zdeterminowany, by zatrzymać się, ale oznacza również Diego - nie więcej perspektyw zawodowych w Costa Chelsea. Według zastrzeżenia Costy, że osobiście chciałby stroje piłkarskie, aby powrócić do Atletico Madryt. Jednak Atletico cierpią z powodu zakazu transferowego FIFA do stycznia przyszłego roku do podpisania odtwarzacza.
 
Według obecnej sytuacji, zakaz transferu nie może przestać Atletico procentowej Costa (po kupuj do niech jego wygląd na początku przyszłego roku). Następnie wprowadzenie Costa Atletico Madryt może zrobić, będą musieli zobaczyć wysokopoziomowych Chelsea i negocjacje.