Twój koszyk jest pusty!

stroje piłkarskie chelsea 2016-17

23/02/2017 0
W tym sezonie, najbardziej zaskakujące Premier League dla spadku w poprzednim sezonie była Chelsea trzeba "pingi" postawa stała się numerem jeden faworytami do wygrania Premier League. Taktyka Conti 3-4-3, podbił całej Anglii. Jednak Chelsea w tym sezonie, Conti jest wyraźnie nie w oczach "idealnym stanie" tego lata, Chelsea Conti również modernizacji stroje piłkarskie chelsea.
 
Chelsea tego lata będzie nadal wzmacniać siłę do przodu linii, Conti przypatrując Evertonu świecić Loukakou. Chociaż wcześniej Lukaku Chelsea miał odejść, ale kiedy ponownie Evertonu "olśniewające" kierownictwo Chelsea powiedział mu ponowne zainteresowanie.
 
Tylko w tym tygodniu, w serwisach społecznościowych Lukaku powiedział: ". Liga Mistrzów to składki na scenie, gdzie konkurencja, gdzie gra jest tak ekscytujące", "Daily Express" W związku z tym, że interpretacja jest to zawoalowane Loukakou wyrazili chęć chcesz zostawić realizować Ligę Mistrzów. Obecnie Chelsea rośnie przewagę 8 punktów prowadzi w Premier League, Liga Mistrzów w kolejnym sezonie, już pewność stroje piłkarskie polska.