Twój koszyk jest pusty!

stroje piłkarskie dla dzieci barcelona

09/03/2017 0
Sergi Roberto zdobył ostatni celem jest stworzenie historię gracza, powiedział potem, że nie wie, jak on trafia w piłkę. "Naprawdę nie wiem jak umieścić piłkę w kiedy zobaczyłem piłka latać Neymar przyszła od tyłu, i chciałbym stroje piłkarskie dla dzieci być zdesperowani pośpiechu, aby przejść, widziałem piłkę przekraczających linię, a potem został wszyscy jego koledzy rzucili się do powstrzymania. to niesamowite, tym razem Taki jest cel nigdy nie zapomnę. "
 
Mówiąc o grze, Sergi Roberto powiedział: "Mieliśmy bardzo zły start w Paryżu, ale od pierwszej chwili, jesteśmy przekonani, że jest możliwe, aby wyprzedzać, fakt, że już znasz to prawda. trudne, ale nie niemożliwe, a teraz robimy. ten zespół, to Barcelona po raz kolejny udowodnił, że może zrobić wszystko, aby wypełnić każde wyzwanie. "
 
Mówiąc po meczu w Paryżu siatki, kiedy trudności napotkanych w Barcelonie, Sergi Roberto powiedział: "Kiedy grałem, potrzebujemy stroje piłkarskie dla dzieci barcelona trzy bramki, a nasz czas ucieka, ale zespół w najlepszy wysiłek, aby w maksymalnym stopniu w walce, w futbolu prawie wszystko jest możliwe. Ponadto mamy fantastycznych fanów. wszyscy mówią fani nr 12 graczem, ale chcę powiedzieć dzisiaj, fani zasługują na 10 graczy. "