Twój koszyk jest pusty!

stroje piłkarskie manchester united

02/03/2017 0
Kapitan Manchesteru United Wayne Rooney w składzie w tym sezonie, sytuacja jest bardzo kłopotliwa, takich jak brytyjskie media powszechnie spekulowano, że w tym roku stopniowo staje się substytutem Wayne Rooney opuści Manchester United tego lata. Najnowsze wiadomości pokazuje, były klub starego Rooneya Everton są gotowi na przyjęcie z powrotem Wayne'a Rooneya, który dla celów Rooney jest wyraźnie lepszym wyborem niż Super League i Stanach Zjednoczonych stroje piłkarskie manchester united.
 
Rooney stał się sławny w Everton, Manchester United w 2004 roku, a teraz jest Red Devils najlepszym strzelcem w historii zespołu. Ale w tym sezonie, pozycja Rooneya stopniowo marginalizowana, w Manchesterze United nie był w stanie zapewnić, że głównym miejscem, nie można otrzymać spójny czas gry, z uwzględnieniem Manchester United tego lata, będzie wzmocniona, Rooney chce kontratak został trudności dorastania. Dla 31-letniego Wayne'a Rooneya, to jest daleko od końca swojej kariery, może jeszcze okazać się, ale szansa na Manchester United, obawiam się że nie wiele.
 
W przypadku, dobrą wiadomością jest to, że stary klub Everton zaproponował do niego z otwartymi ramionami. Everton trener Koeman publicznie stwierdził w wywiadzie: "Nadal uważam, że Rooney może być wyrzucony z wysokim poziomie, postanowił zostać w Manchesterze United i Premier League, jest to dobry wybór wciąż ma okres szczytowy 2023 r .."
 
Coleman kontynuował: stroje piłkarskie polska "Co stanie się po zakończeniu sezonu, nie wiem, ale myślę, że Rooney jest jednym, który pozwala Everton stać się silniejszym zawodników w każdej drużynie dokonać zmiany chciałbym powitać silny gracz. "