Twój koszyk jest pusty!

tanie koszulki piłkarskie

20/04/2017 0
Ostatnio najlepszym strzelcem mistrza Premier League Loukakou na rynku transferowego, zwany przebój w historii angielskiego futbolu, Manchester United i Chelsea, dwie potężne i bogate kluby, a także do 24-letniego napastnika silny i nie ustąpić, ale zgodnie z „Sun” poinformował, że Mourinho i Loukakou dotychczasowe doświadczenia współpracy, boję się przedstawić go stać Manchester United przeszkody. tanie koszulki piłkarskie Kup teraz.
 
„The Sun”, powiedział, że mimo Manchester United i Chelsea są chętni na zainteresowanie Lukaku, ale wolałby dołączyć do Chelsea, głównie ze względu na spotkanie ponownie ma wątpliwości Moody przystojny, grał dla Chelsea podczas mężczyzn Mourinho, dostał bardzo mała szansa. Tymczasem Everton wtajemniczeni także do „Sun” powiedział, choć nadal nie zrezygnowali pozostawiając Lukaku, ale jeśli musisz iść, to są bardziej skłonni do sprzedaży belgijskiej Chelsea, raczej niż Manchester United.
 
Jednocześnie, Manchester United również nie wprowadził Loukakou traktować jako konieczność, ponieważ oni już dawno na celu Atletico Madryt napastnikiem Gelieziman porównaniu do Loukakou, oni wierzą, że mogą dać francuski napastnik uzupełnione niezbędną siłę ognia. Może w przyszłym sezonie, byliśmy w stanie zobaczyć jersey Gelieziman Red Devils ubrany i noszenie Chelsea Lukaku, starli się na boisku, to będzie to, która drużyna górna ręka z tego? Zakup strój piłkarski dla dzieci, aby je wspierać.