Twój koszyk jest pusty!

Zakup tanie koszulki piłkarskie

13/04/2017 0
Mecz z Bayernem, Asensio tylko 15 minut z ławki w drugiej połowie zaczął, ale zmienił grę. Po każdy gra jest mówienie o C-Lo strzelił dwa gole, chwalili znakomitą wydajność skrzydła Carvajal, jak również uznanie roli grał ściany w środku pola Carlos Henrique Casimiro. Muszę jednak wspomnieć, że gra jest Asensio grając dla Realu Madryt w kierunku pomyślnego rozwoju kierunku jest głównym czynnikiem.
 
Asensio po prostu grać w tym sezonie, jest zawsze doskonała wydajność, na początku sezonu, w pierwszych kilku wyścigach Superpucharze Europy i La Liga, Asensio stała się decydującym graczem w zespole, we wszystkich rozgrywkach uczyniły ważny cele. Ale wracając do niech członków BBC Asensio miał siedzieć na ławce lub na trybunach oglądając, może grać tylko w Pucharze Króla i Lidze Mistrzów i La Liga gra nieistotne w. Niemniej Asensio zachowując doskonałą stan Ewald i Leganes grze okazał ten punkt. W Monachium, Allianz Arena w wielkim, wobec tak wielkich rywali Bayern, Asensio prawdziwy „podziałka” był. Zakup tanie koszulki piłkarskie, aby je wspierać.
 
Asensio jest głośno nazwa tej nocy, w ciągu pół godziny, pojawił się z gwiazd, które dał Lo C pomaga, najprawdopodobniej kluczem do Realu Madryt zakwalifikować się do fazy pucharowej. Kampania, Vazquez został wysłany na trybuny, Asensio spadając z ławki, grał zastąpiony Bell w 59. minucie. W tej dziedzinie, Asensio różne aspekty wykonywania bardzo dobrze, przechodząc, niezwykłe, z tym wszystkim, pierwsze 79 minut, przejście piłki opuścił klatkę piersiową Asensio dokładnie, niech C Luo możliwość dostać z przodu, Real Madryt będzie również Wynik do 2 do 1. sklep piłkarski internetowy Kup teraz.